TIRANË |APARTAMENT PER SHITJE 3+1 TEK ISH EKSPOZITA!

PERSHKRIMI I PRONES
Apartament 3+1 per shitje tek ish Ekspozita.Apartamenti ndodhet ne katin e 11 -te nje pallati te ri te pajisur me dy ashensor dhe ka nje siperfaqe 165 m² .Apartamenti eshte i mireorganizuar me nje sallon spacioz qe mund organizohet sipas preferencave dhe me nje kuzhine te vecuar . Apartamenti ka 3 dhoma gjumi ,ku dhoma matrimoniale eshte me tualet dhe ballkon.Apartamenti ka nje organizim me stilin tradicionacional qe lidh dhomat me 2 tualete dhe 3 ballkone. Orientimi Veri-lindje-perendim ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ku ofrohen shume facilitete,si bare ,restorante ,institucione dhe ka aksesushmeri me rruget kryesore. Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne: E info@c21koncept.al C 0695367680

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *