Kam 3 ditë që qaj çdo gjysmë ore!

'Kam 3 ditë që qaj çdo gjysmë ore', çfarë i ndodhi Rudina Dembacajt?

Rudina Dembacaj është një nga aktoret më të dashura për publikun dhe ndër më të komentuarat në media si për jetën personale, ashtu edhe për atë private.

Së fundmi Rudina ka tërhequr vëmendjen me një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj Viktoria e cila prej 3 ditësh ka hequr gjirin, por kjo ka ndikuar emocionalisht tek aktorja.

“Kemi 3 ditë që kemi hequr gjirin, unë qaj çdo gjysmë ore”, shkruan Rudina.

Kujtojmë që aktorja u bë nënë e Viktorias në dhjetor të 2016-ës. Ajo poston shpesh foto me të voglën duke ja ëmbëlsuar ditën fansave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *